%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%DB%8C%D8%AF%D8%B1%20%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87%20%D9%85%D8%A7.jpg

پرسش‌های متداول


هزینه ارسال هر سفارش بر اساس مسافت، وزن، حجم و بازه ارسال سفارش نمایش داده می‌شود و جزییات آن با توجه به روش ارسال به شرح زیر می‌باشد:

ارسال اکسپرس

هزینه ارسال سفارشات بالای 500/000 هزار تومان در ارسال اکسپرس مشهد و شهرستان‌ها رایگان و زیر 500/000 هزار تومان براساس مسافت و هزینه پیک می‌باشد.

ارسال پستی

براساس تعرفه مصوب اداره ی پست و پس کرایه می‌باشد.
آسودگی خاطر و رضایت‌مندی مشتریان همواره از اولویت‏‌های پروما مارکت بوده است و تیم ما در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسائلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است. برای بسیاری از محصولات، 72ساعت برای بازگشت درنظر گرفته شده است.

شرایط بازگرداندن کالا


اگر کالای خریداری شده، ایراد، زدگی یا پارگی داشته باشد.

اگر کارشناسان ما ایراد کالا را تایید کنند، هزینه ارسال کالا و کالا به مشتری قابل بازگشت خواهد بود.

استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به پروما مارکت بازگردانده شود و اتیکت روی اجناس به هیچ عنوان نباید کنده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید هر چه سریع ‏‌تر به واحد پیگیری سفارش پروما مارکت (شماره تلفن 051-37637405 داخلی شماره 126 ) اطلاع داده شود.

اگر پس از دریافت کالا مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا 72ساعت‏، باید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهد.

در این حالت، برگرداندن کالا پس از تایید کارشناس خدمات پس از فروش، تنها در صورتی امکان‌پذیر است که در شرایط اولیه خود (پلمپ) باشد، از آن استفاده نشده باشد. همچنین اگر کالا به‌ همراه هدیه فروخته شده باشد، بازگرداندن هدیه همراه آن نیز الزامی است. لازم به ذکر است کالاهایی که به دلیل ماهیت خاص یا استفاده شخصی و با توجه به لزوم رعایت مسایل بهداشتی نمی‌توانند باز پس داده شوند، از شمول این بند خارج هستند. لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.
درخواست بازگشت کالا تنها در صورتی پذیرفته می‌شود که کفش یا پوشاک تنها تست شده باشند و در وضعیت اولیه و نو باشند و روی پوشاک هیچگونه آثار استفاده مانند لکه، رنگ پریدگی یا بوی عطر و بدن وجود نداشته باشد و برچسب، مارک، دکمه و سایر ملحقات جدا نشده باشد.
لباس‌های نوزادی به دلیل مسایل بهداشتی قابل بازگشت ندارند.

لباس‌های زیر مانند شورت‌های مردانه، زنانه یا بچگانه به دلیل مسائل بهداشتی قابل بازگشت نیستند.

انواع کفش‌ها در شرایطی که کفی کفش سالم و تمیز بوده و خط خوردگی و تا شدگی و از بین رفتن بوی طبیعی کفش اتفاق نیفتاده باشد، قابل بازگشت هستند.

انواع کیف‌ها در شرایطی که کیف کاملا سالم و به همراه تمامی پلمپ‌های پلاستیکی دسته و بند و حجم دهنده‌های درون آن باشد، قابل بازگشت هستند.

پوشیدنی‌های پارچه‌ای که محدودیت بهداشتی جهت بازگشت ندارند، در صورت تایید کارشناس و در شرایط نو به معنی عدم باقی ماندن بو، چروک، از بین رفتن خط‌های تا محصول و نداشتن لکه و همراه با برچسب، مارک، دکمه و سایر ملحقات آن، پذیرفته خواهند شد.

محصولات چرمی که محدودیت بهداشتی جهت بازگشت ندارند، در شرایطی پذیرفته می‌شوند که کارشناسان ما عدم باقی ماندن چروک ناشی از استفاده، بو و برخورد با مواد مخرب چرم را تایید نمایند.

لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس بگیرید.

از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش پروما مارکت، جداا خودداری کنید.

برای ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود.

برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.)

اگر کالا هدیه بوده و فاکتور به درخواست خریدار، همراه سفارش ارسال نشده‌است.، از پیش فاکتور ارسال شده پرینت بگیرید یا اینکه کد سفارش و مشخصات خرید خود را روی کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.

در صورتی که ساکن سایر شهرها هستید ، می‌توانید کالای خود را به‌صورت پس کرایه پست کنید، در صورتی که امکان پس کرایه در شهر شما وجود نداشت بعد از ارسال کالا رسید پستی مهر شده را به آدرس info@promamarket.com ارسال نمایید.

از آنجا که واریز هزینه ارسال، منوط به دریافت رسید پستی است؛ می‌بایست عکس از رسید پستی را به آدرس ایمیل info@promamarket.com ارسال نمایید.

از نوشتن آدرس روی جعبه اصلی کالا، جداً خودداری کنید و در صورت لزوم، جعبه اصلی محصول را درون کارتن دیگری گذاشته و آن را ارسال کنید.

بسته خود را به آدرس زیر ارسال کنید:

استان خراسان رضوی، مشهد مقدس، بلوار فردوسی، میدان جانباز، مجتمع تجاری پروما، طبقه منفی یک، واحد 17

هزینه ارسال چطور محاسبه خواهد شد؟

هزینه مرجوعی کالا توسط خریدار پرداخت خواهد شد.

کارشناسان خدمات پس از فروش پروما مارکت ایرادهای اعلام شده توسط مشتری را بررسی و کنترل می‌‏کنند؛ اگر ایراد، مغایرت یا آسیب‌دیدگی توسط کارشناسان پروما مارکت تایید شود، وجه پرداخت شده مرجوع می‌شود.

پس از دریافت و پذیرش کالا توسط پروما مارکت، بسته به نوع محصول و مشکل اعلام شده توسط مشتری، تست و اعلام نظر نهایی کارشناسان خدمات پس از فروش، تا حداکثر ۴۸ ساعت کاری زمان خواهد برد.

ملاک عمل و اقدام شرکت، نظر کارشناسان پشتیبانی و خدمات پس از فروش پروما مارکت است.

کارشناسان خدمات پس از فروش پروما مارکت ایرادهای اعلام شده توسط مشتری را بررسی و کنترل می‌‏کنند. اگر ایراد، مغایرت یا آسیب‌دیدگی توسط کارشناسان پروما مارکت تایید شود، کالا تعویض خواهد شد و یا مشتری می‌تواند کالای خود را با کالای دیگری جایگزین کند.

لازم به ذکر است که تعویض کالا منوط و مشروط به موجود بودن کالا در انبار شرکت است. اگر در زمان رسیدگی و طی مراحل تست کارشناسی و اقدامات لازم برای تعویض کالا، موجودی آن به اتمام برسد؛ پروما مارکت بنا به انتخاب مشتری کالای دیگری را ارسال می‌کند و یا وجه کالای مرجوعی را به حساب مشتری واریز می‌کند. بدیهی است که در صورت انتخاب کالای دیگر، تفاوت قیمت کالای جدید با کالای مرجوعی (مبلغ درج شده در فاکتور) محاسبه و قبل از ارسال تسویه می‌شود (برای کالای گران‌تر، مشتری تفاوت را پرداخت می‌کند و برای کالای ارزان‌تر، پروما مارکت تفاوت را به حساب مشتری واریز می‌کند.)

اتمام موجودی کالا و یا تغییرات قیمت کالا در مراحل تعویض و مرجوعی، به هیچ عنوان حقی را برای مشتری ایجاد نمی‌کند و پروما مارکت در قبال تهیه همان کالا و یا تغییرات قیمت کالا هیچ‌گونه تعهدی نداشته و فقط تعهد بازپرداخت وجه کالا درج شده در فاکتور به مشتری را می‌پذیرد.

پس از دریافت و پذیرش کالا توسط پروما مارکت ، بسته به نوع محصول و مشکل اعلام شده توسط مشتری، تست و اعلام نظر نهایی کارشناسان خدمات پس از فروش، تا حداکثر یک هفته زمان خواهد برد.

از هنگامی که وضعیت کالا در واحد خدمات پس از فروش، مشخص شود، اگر نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا ۷۲ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.

ملاک عمل و اقدام شرکت، نظر کارشناسان پشتیبانی و خدمات پس از فروش پروما مارکت است.

از طریق یکی از روش‌های زیر، درخواست خود را اطلاع دهید

وارد پروفایل خود شوید و از قسمت درخواست مرجوعی، درخواست خود را ثبت کنید

بدیهی است در صورت ثبت درخواست مرجوعی به صورت آنلاین، فرایند مرجوعی سریع‌تر انجام خواهد شد.

توجه: جهت رسیدگی به درخواست، ذکر شماره پیگیری سفارش در هر یک از روش‌های بالا الزامی است.