قوانین و مقررات:

مهم : لطفا قبل از ایجاد حساب کاربری و استفاده از سایت نسبت به مطالعه دقیق قوانین و مقررات این سایت اقدام بفرمایید. توجه داشته باشید که انتخاب گزینه "موافقم" به منزله قبولی و پذیرش تمامی شرایط و ضوابط مندرج در سایت بوده و عدم اطلاع شما از آن قابل پذیرش نخواهد بود.

1.تعاریف

شرکت: شرکت بازرگانی پروما تجارت به شماره ثبت526641 به عنوان صاحب امتیاز پلتفرم پروما مارکت

پروما مارکت: یک فروشگاه کالا است که اقدام به معرفی و مقایسه کالاها می‌نماید  و نتیجه این خدمات سهولت و تسریع عملیات انتخاب کالا و خرید بهینه کالا می‌باشد.

سامانه نرم‌افزاری اعم از سایت و اپلیکیشن جهت ارائه خدمات مقایسه قیمت‌های کالا و خدمات فروشگاه‌های مختلف از طریق موتور جستجوی هوشمند

نرم افزار : نرم افزار متعلق به پروما مارکت که به منظور استفاده از خدمات مقایسه قیمت کالاها، حق استفاده موقت از آن مطابق شرایط زیر به کاربران اعطا می‌شود.

پنل کاربری : پنلی است که از طرف "سامانه پروما مارکت" در اختیار کاربران اعم از فروشگاه‌ها یا  کاربران عادی قرار گرفته و از این طریق می‌توانند حسب مورد نسبت به اخذ یا ارائه خدمات اقدام نمایند.

کاربر عادی: کاربری که قصد استفاده از خدمات مقایسه قیمت‌ها را دارد.

کاربر شخصی حقیقی یا حقوقی است که از خدمات و اطلاعات ایمالز استفاده می‌کند، کاربر می‌تواند دارای حساب کاربری در ایمالز

 

2. شرایط عمومی

بازدید از وبسایت پروما مارکت بدون ایجاد حساب کاربری امکان پذیر و مجاز است ولی برای استفاده از خدمات‌های دیگر باید حساب کاربری ایجاد شود.

کاربران برای استفاده از خدمات این سامانه ابتدا می‌بایست نسبت به قبول قوانین و مقررات سایت از طریق انتخاب گزینه موافقم اقدام نمایند و تنها در صورت قبول قوانین و مقررات مجاز به ایجاد حساب کاربری و استفاده از خدمات ایمالز می‌باشند.

•  پس از ایجاد حساب کاربری  ایمیلی جهت فعال‌سازی حساب کاربری به ایمیل اعلامی وی ، ارسال می‌گردد. کاربر سه روز مهلت خواهد داشت تا ایمیل را تایید نماید. در غیر این صورت و پس از انقضای مهلت مذکور، حساب کاربری وی غیر فعال می‌گردد. بدیهی است در صورت تایید ایمیل، امکان فعال‌سازی مجدد حساب کاربری وجود دارد.

در پروما مارکت، نسخه‌ای از قوانین و مقررات سایت به آدرس ایمیل ارایه شده که به عنوان نام کاربری کاربران مورد استفاده قرار می‌گیرد ارسال می‌گردد

هرگونه سواستفاده از اسناد و مدارک بارگذاری شده توسط مشتری در سیستم پیگرد قانونی دارد و خدمات دهنده نسبت به حفظ محرمانگی اسناد فوق مسئول است.

•  پروما مارکت در هر زمان می‌تواند حساب‌های کاربری کاربران را مسدود کند و در این خصوص ملزم به پاسخگویی نیست و کاربر در این خصوص هیچ‌گونه حقی برای اعتراض داخل سایت و یا از طریق مراجع قانونی را ندارد. 
•  پروما مارکت در صورت مشاهده و یا احتمال وجود هر گونه تناقض اطلاعات و نام کاربری وارد شده با اطلاعات واقعی شخص، می‌تواند اکانت کاربری کاربران را مسدود کند. برای تایید اطلاعات و اطمینان از صحت اطلاعات در بازه‌های زمانی مختلف نیز می‌تواند از کاربر درخواست ارسال اطلاعات تکمیلی داشته باشد. 

 

3.پنل کاربری

شخص حقیقی یا حقوقی می‌تواند نسبت به ایجاد حساب کاربری اقدام نماید.

پنل کابری مختص استفاده شخص ثبت‌نام کننده است در صورت ارائه نام کاربری و رمز عبور به سایرین و در نتیجه بروز هر گونه اشکال، ایراد و سوءاستفاده، شخص کاربر مسئول خواهد بود.

مسئولیت حفظ و نگهداری از نام کاربری و رمز عبور با کاربران بوده و کاربران مکلف‌اند در صورت فراموشی، مفقود شدن یا سرقت اطلاعات حساب کاربری، از طریق ارتباط با پشتیبانی سامانه "پروما مارکت" را در جریان قرار دهند.

تنها اشخاصی که بیش از ۱۸ سال سن  دارند  و واجد اهلیت قانونی باشند می‌توانند اقدام به ساختن حساب کاربری نمایند. برای استفاده از خدمات "پروما مارکت"  کاربر مذکور باید نام، نام خانوادگی و  شماره همراه خود را در سامانه ثبت کند.

کاربر می‌پذیرد اطلاعات خواسته شده را به صورت صحیح و به‌ روز در سامانه پروما مارکت وارد نماید.

کاربر متعهد می‌گردد که صرفا با شماره تلفن همراه متعلق به خود نسبت به ثبت نام در سامانه پروما مارکت اقدام نماید. در غیر این صورت در برابر صاحب امتیاز خط تلفن همراه، تماما مسئول بوده و پروما مارکت به محض آگاهی از این موضوع نسبت به لغو عضویت کاربر مذکور اقدام خواهد نمود. 

4. شرایط استفاده

کاربر عادی عضو باید اطلاعات زیر را جهت ثبت نام وارد نماید : نام، نام خانوادگی، ایمیل، شماره موبایل، نام شرکت یا موسسه (در صورت وجود)

سامانه مسئولیتی در قبال عدم انجام تعهدات خود که در نتیجه مواردی خارج از اختیار سامانه نظیر وقوع بلایای طبیعی، شرایط غیرعادی، قطعی کلی شبکه اینترنت و دیتا، خرابی در هاستینگ، فیلترینگ و... باشد، نخواهد داشت.

5. حریم خصوصی و اطلاعات محرمانه

سامانه پروما مارکت تمام تلاش خود را جهت حفظ امنیت اطلاعات کاربران بر عهده می‌گیرد و با به‌روزترین فناوری‌ها، اقدام به حراست از داده‌ها می‌نماید.

اطلاعات اخذ شده از کاربران صرفا جهت بهبود ارائه خدمات، اختصاصی کردن تجربه کاربری، امتیاز دهی به کاربران، پیگیری مطالبات و عودت وجوه در صورت لزوم و هم چنین مکابته و ارتباط با کاربران مورد استفاده قرار می‌گیرد.

  لازم به اشاره است که پروما مارکت تمامی تلاش خود را جهت حراست از داده‌های کاربران انجام می‌دهد اما نظر به عدم امکان تضمین هک نشدن یا ربوده نشدن اطلاعات و داده‌های کاربران، پروما مارکت و شرکت مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت.

سامانه پروما مارکت تعهد می‌کند داده‌های کاربران جز در مورد کارکرد همین سایت و سامانه برای مقاصد دیگر به کار نرود.

دسترسی‌های اخذ شده از کاربران دارای حساب کاربری صرفا شامل اطلاعات هویتی و شماره تماس و ایمیل کاربر می‌باشد.

پروما مارکت حق حذف و یا حفظ تمامی اطلاعات، نظرات و مشخصات کالاها را بر خود محفوظ می‌دارد و تنها اطلاعاتی از پروما مارکت  حذف می‌شود که با قوانین جمهوری اسلامی ایران مغایرت داشته باشند و یا دستور مقامات قضایی مبنی بر حذف آن ارائه گردد.

 

6. مسئولیت‌ها و تعهدات

پروما مارکت تلاش خود جهت فراهم نمودن امکان استفاده از خدمات نرم‌افزاری خود توسط دستگاه‌های کاربران را به‌عمل می‌آورد لیکن تضمینی نسبت به اجرا شدن آن روی همه‌ی دستگاه‌ها یا همه‌ی شبکه‌های ارتباطی نخواهد داد.

واحد پشتبانی سامانه به صورت ۲۴ ساعته به صورت ارسال ایمیل و در ساعات اداری به صورت تلفنی و تا ساعت ۵ بعدازظهر نسبت به رفع مشکلات کاربران اقدام می‌نماید.

 

7.نحوه پرداخت به کاربران و تسویه (در صورت وجود)

 کاربر می‌پذیرد درصورت پرداخت ناموفق ازطریق درگاه بانکی، شخصا مسئول پیگری وجه کسر شده از سیستم بانکی مربوطه می‌باشد و از نظر پروما مارکت،  وجه مذکور پرداخت شده محسوب نمی‌گردد و پروما مارکت در این خصوص مسئولیتی ندارد.

8.شرایط غیرفعال‌سازی حساب کاربری

در صورت بروز هر یک از وارد زیر یا بنا به دستور مقام قضایی، ایمالز می‌تواند نسبت به غیرفعال‌سازی موقت یا دائم حساب کاربری کاربران، اقدام نماید. ایمالز در صورتی که بخواهد نسبت به این امر اقدام نماید، ابتدا یک اخطار از طریق پنل یا ایمیل به کاربر ارسال می‌نماید، در صورت عدم ترتیب اثر وفق اخطار ارسالی ایمالز ، حساب کاربر را حسب مورد موقت یا دائم غیر فعال می‌گردد.

 

9. سایر مقررات

در صورت تغییر قوانین و مقررات پروما مارکت  نسبت به اطلاع‌رسانی در خصوص آن و  اخذ تاییده مجدد نسبت به اطلاع از تغییر قوانین از کابران اقدام می‌نماید. از تاریخ بارگزاری قوانین جدید در سایت که برای عموم افراد قابل مشاهده باشد، ادعای عدم اطلاع از قوانین قابل پذیرش نخواهد بود.

پروما مارکت در قبال عدم دسترسی منظم کاربر به وب سایت و عدم بررسی اعلان‌ها از سوی کاربران مسئولیتی نخواهد داشت.

پروما مارکت دسترسی مداوم و بی‌وقفه به سامانه را تضمین نمی‌نماید.

نحوه ارتباط پروما مارکت با کاربران از طریق ایمیل، تماس تلفنی و پیامک و کانال‌های رسمی آن در نرم‌افزار‌های پیام‌رسان می‌باشد که لیست آنها در سایت موجود است، می‌باشد. کلیه پیام‌های سامانه صرفا از طرق مذکور ارسال و مشاهده شده تلقی می‌گردد.

هرگونه اقدامی از سوی کاربرکه منجر به ورود خسارت به شهرت، اعتبار و دارایی‌های پروما مارک شود؛ تخلف از شرایط قراردادی و قانونی تلقی خواهد. پروما مارکت این حق را برای خود محفوظ می‌داند که حساب کاربر را مسدود کند و در صورت نیاز، علیه شخص مذکور اقدام قانونی انجام دهد و خسارت و حقوق قانونی خود را مطالبه کند.

انتقال مالیکت سامانه به هر نحو به دیگری، موجب لغو حساب‌های کاربری کاربران نخواهد شد و کاربران همچنان امکان بهره‌مندی از خدمات سامانه را دارند.

تمامی مالکیت نرم افزار و سامانه متعلق به شرکت بازرگانی پروما تجارت بوده و کاربران صرفا حق استفاده از سامانه را در محدوده تعیین شده دارند و هیچ گاه، هیچ نوع حق  مالکیت و سایر موارد به کاربران تعلق ندارد.

کاربران می‌پذیرند سامانه جهت اطلاع رسانی‌ها، خبر رسانی در خصوص رویدادها و تخفیف‌های ویژه، ایمیل یا پیامک و یا پوش نوتیفیکیشن به کاربران ارسال نماید.

کاربر مجاز نیست با استفاده از روش‌های Framing یا Mirroring یا روش‌های دیگر نسخه‌ی دیگری از خدمات پروما مارکت را روی سرورهای دیگر ارائه کنند. همچنین کاربر مجاز نیست در نرم‌افزار پروما مارکت یا در روش ارائه‌ی خدمات تغییر یا اخلالی ایجاد کند.

کاربر حق ندارد نرم‌افزار یا اسکریپتی با هدف ایندکس گذاری (Indexing)، مطالعه یا هر گونه فعالیت داده‌کاوی روی سامانه پروما مارکت  اجرا کند.

کلیه اقدامات کاربران در خصوص اقدام به دسترسی غیر مجاز و سایر فعالیت‌ها که مشمول قانون مجازات رایانه‌ای یا سایر مقررات کشور گردد، مورد پیگیری قضایی واقع می‌شود و کاربر متخلف می‌بایست علاوه‌بر تحمل مجازات‌های قانونی تعیین شده نسبت به جبران خسارات وارده به سامانه نیز اقدام نماید.